Yasal Uyarı ve Gizlilik

Bu web sitesinde bulunmakla, aşağıdaki kullanım şartlarını kabul etmiş oluyorsunuz:


Bu web sitesindeki resim, metin, fotoğraf, video, teknik çizim gibi her türlü yazılı ve görsel dijital medya sadece İzdemir Enerji Elektrik Üretim A.Ş. ve iştirakleri (İZE) hakkında genel bilgi vermek amacı ile hazırlanmıştır.

İZE, bu web sitesindeki bütün dijital medyanın içerdiği bilgilerin hazırlanma aşamasında kendisinden beklenebilecek azami dikkati göstermiş olmasına rağmen, bu içeriğin doğruluğu ve/veya bütünlüğü hakkında herhangi bir taahhütte bulunmamakta ve herhangi bir garanti vermemekte, ayrıca bu içerik ve/veya bu içeriğe güvenilerek alınmış kararlar hakkında herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.

İZE veya çalışanlarından herhangi birisi, bu web sitesinde bulunan veya bu web sitesinde atıfta bulunulan içeriğin ve bilginin doğrudan veya dolaylı kullanımından veya kullanımı sonucunda oluşabilecek zarar ve/veya hasarlardan sorumlu olmayacaktır.


İZE tarafından bu uyarı ile bu tür bir sorumluluk kanunun elverdiği ölçüde reddedilmiştir.


Bu web sitesinde kullanılan dijital medyanın telif hakları ve diğer fikri mülkiyet haklarına tabidir. Bu dijital medyanın telif hakları İzmir Demir Çelik San. A.Ş.’ye aittir, ticari kullanım ve dağıtım amacı ile kopyalanamaz, değiştirilemez veya başka bir sitede kullanılamaz. Bunların herhangi bir kısmının izinsiz çoğaltılması veya kullanımı kesinlikle yasaktır.


Bu web sitesinde İZE'nin tahminlerine dayanan ileriye dönük beyanlar olabilir. Bunlar beyan edildikleri tarihte İZE'nin gelecekteki olaylar hakkındaki görüşlerini yansıtmakta olup, risk ve belirsizliğe tabidirler. İZE’nin bu ileriye dönük beyanlarını güncelleştirme mükellefiyeti yoktur.


İZE bu web sitesinde bağlantılarına yer verdiği kendi kontrolünde olmayan web siteleri hakkında herhangi bir sorumluluğa sahip değildir.